Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 17.02.2018 12:31:21 

MEDVĚDOVY OSOBNÍ STRÁNKY

VZKAZY
30.01.2018
• Medvěd  |  30.01.2018 16:10:37  |  IP: 86.49.---.---
https://www.facebook.com/jordanka.jiraskova/posts/10210905431899612?pnref=story

29.01.2018
• Medvěd  |  29.01.2018 21:17:09  |  IP: 86.49.---.---
Tak mě ta zmínka o Cyklopalmovkovi donutila si přečíst předvolební a povolební komentáře na NaKole.cz - a nic nového pod sluncem. Tedy vlastně ano: Příjemně mě překvapily komentáře Hekynena a JoeCUBE, částečně i Jindry. Zbytek podle očekávání : Někteří nadále a setrvale palec nahoru, jiní - opět beze změny - dolů.

Za určitý folklór už považuju Šíravníkovo paranoidní "podezření", že neustále diskutuju pod nějakými novými nicky... Nediskutuju. Pokud si vzpomínám, vytratil jsem se po Rondových udavačských výhrůžkách kolem 17. května. Nikdy, tedy v ŽÁDNÉM OKAMŽIKU, jsem neměl více než JEDEN REGISTROVANÝ nick. Navíc mi nikdo nezrušil stávající nick "Vlastička". Nevím tedy, proč bych si měl zakládat nějaké nové identity. Ty vznikaly vždy až po zrušení té dosavadní. A k tomu teď tedy není důvod.

A ještě k tomu Cyklopalmovkovi: Jeho duševní nemoc progreduje a graduje. Z politováníhodného ubožáka se stal nebezpečný šílenec. Je otázkou času, kdy jeho už dlouho nezvládaná zatím víceméně slovní agresivita přeroste ve faktickou.

Jeho diagnóza je ale bohužel diagnózou celé naší společnosti: Nejhlasitější část veřejnosti za podpory veřejnoprávních i soukromých médií stupňuje zcela nezávisle na realitě své paranoidní obavy z Ruska, případně Číny, které se snaží démonizovat, a přitom záměrně přehlíží zcela reálná smrtelná rizika přicházející odjinud - částečně z přesně opačného směru. Jedinci se sníženou schopností orientovat se v informačním prostoru pak velmi snadno podlehnou panice a výsledkem jsou fanatičtí šílenci, kteří s vytřeštěným zrakem blouzní o rušení voleb nebo dokonce o nějakých koncentrácích či popravách.
• Medvěd  |  29.01.2018 14:49:18  |  IP: 86.49.---.---
Jojo, o tom Rosťově úletu vím. A taky vím, že ho na FB stránkách "Mladí vlastenci" Hekynen přímo označil. To Rosťovo huhňání se nedá dlouho poslouchat, ale zaregistroval jsem větu, že zvolením Miloše Zemana skončila v ČR demokracie. Jak může někdo o výsledku demokratické volby říct, že tím skončila demokracie? Ten debil si vůbec nevidí do huby!

Já jsem Miloše Zemana samozřejmě volil v 1. i 2. kole, ale byl jsem připraven se smířit i s jeho (nijak nepravděpodobnou) porážkou, kterou bych rozhodně nekomentoval slovy, že "tím skončila demokracie" - samozřejmě pokud by se neprokázalo, že výsledek byl zfalšován.

Rosťovo vyjádření ukazuje, že buď vlastně vůbec neví, co to ta demokracie je, nebo ji považuje jen za nástroj prosazení VLASTNÍCH názorů. Okamžikem, kdy zvítězí jiný než jeho postoj, to pro tyhle lidi demokracií přestává být.

A teď z jiného soudku: Proč se Rosťovi pošklebuje právě Hekynen? Je to snad Zemanův dlouholetý volič? O tom silně pochybuju.

Vede mě to k logické úvaze: Za Drahošem (Antizemanem) se spojila samozvaná "elita národa" - pravicoví zloději a tuneláři (ODS), kteří rozkradli a rozprodali všechno, co v Republice mělo nějakou cenu, katoličtí tmáři a vlastizrádci (KDU-ČSL, TOP-09), co kromě toho navíc ještě lezou do zadku Sudeťákům, a liberálně-fašistická levice (Zelení, Piráti) - zhulení prasáci, kteří prosazují ty nejnepředstavitelnější sexuální a jiné úchylky jako normu i do mateřských škol a kteří podporují ekonomickou migraci muslimů, považujících ženy za bezprávný dobytek a pevně rozhodnutých svou zvrácenou ideologii vnutit celé Evropě. Drahoše volili také všichni ti, kteří dělají všechno pro to, aby se naše země stala co nejzávislejší kolonií velkých zemí Evropské unie, která sama je kolonií USA, od nichž se nechá bez jakéhokoli odporu postupně vmanipulovat do ekonomického a později ozbrojeného konfliktu s Ruskem.

Jsem vskutku velice rád, že stoupenců všech těchto "myšlenkových" proudů je přece jen menšina, a to včetně voličů, jejichž motivem k volbě Antizemana byla pouhá povrchnost, hloupost a neinformovanost. Zemanovi proto patří velká gratulace.

28.01.2018
• 144.wz.cz  |  28.01.2018 18:25:03  |  IP: 37.58.---.---
K vítěžství Zemana v prezidentské volbě 2018

http://youtu.be/AmuYBpY1QC4

27.01.2018
• 144.wz.cz  |  27.01.2018 17:10:35  |  IP: 37.58.---.---
Vyhrál oblíbenec Milouš, bouchnul šampus?
Ptám se jako zvědavý drahoušek.

21.01.2018
• stan  |  21.01.2018 10:32:46  |  IP: 158.69.---.---
Ono není vůbec žádným tajemstvím, že ze svýho taťky popeláře dělá čas od času paroháče, ale že by i s tímto valibukem? Viděl jsem ho dvakrát na vyjížďce zpod baranďáku a je to dle mi slušnej chlap a pak profesor ČVUT.
A pokud jí zajistil dobrý prospěch a nakonec diplom pak jde všechno stranou.
Radka v tom umí chodit, tak nezáviď.

16.01.2018
• Medvěd  |  16.01.2018 22:25:06  |  IP: 86.49.---.---
"Vracet se" je pro danou situaci opravdu hodně silné slovo. Vracím se vždy po několika letech a vždy maximálně na pár týdnů. To opravdu není ani hodno pozornosti. Můj "problém je v tom, že nemůžu vystupovat pod svou původní přezdívkou. Když chi tedy přispět,musím si vytvořit nový účet. Pak to vypadá, jako když se vyžívám ve změnách identity, což je samozřejmě děsnej "hřích", zvlášť když mi nedají jinou možnost. Ti, kdo pamatují moje působení (zhruba 2007 až 2010), si pak dělají sport z toho, jak rychle se jim podaří mě zase vyštvat. Není bez zajímavosti, že jejich agresivita a bezzásadovost má gradující tendenci. Příště mi už nebudou "jen" vyhrožovat udáním na státní polici, ale rovnou mě asi půjdou zastřelit.

"Radka je podlá mrcha, to ví každej"... Tak tohle by se mělo tesat do kamene a každý nováček na fóru by si to měl na tom šutru povinně stokrát přečíst. Hlavně mi nikdy nebylo moc jasné, co dělá na cyklistickém fóru se svými výkony prakticky v řádu stovek kilometrů ročně...

"Mamuta" jsem nezažil, takže vůbec nevím, o co jde, ale dokážu si to živě představit. Úroveň diskuse setrvale klesá úměrně snižujícímu se počtu pravidelných přispěvatelů a počtu zveřejněných příspěvků (za poslední 4 roky zhruba o polovinu). Mám pocit, že Vrtalovi na to už zcela kašlou a nechávají to už jen dožít.

15.01.2018
• .  |  15.01.2018 18:58:42  |  IP: 142.4.---.---
Vracíš se tam furt a pak se divíš, že tě tam nechcou, když se tam proflákneš s nějakou kravinou.
Radka je podlá mrcha, to ví každej a ten kdo ne tak by měl vědět, že seznam použitejch lidí je už dost dlouhej na to aby se to dalo ututlat nebo vymazat jak záhadně vš z nakole mizí.
Jeden z posledních by moch vyprávět, byl to mamut, dala za vodměnu (za vysvědčení) a pak dostal kopačky, když už ho nepotřebovala. Medvěde voni toho nakecaj a většinou jsou to jen bláboly co se nuděj v práci, kde se nuděj jako vona v pojišťovně.

13.01.2018
• Medvěd  |  13.01.2018 23:06:15  |  IP: 86.49.---.---
Nevím, co je "rudá prdel", ale předpokládám, že máš na mysli moje levicové názory. V tom ti musím dát za pravdu. Jenže pojem "levice" je dnes tak pokroucený, že si troufám tvrdit, že s většinou lidí, kteří se dnes hlásí k levici, bych si neměl co říct nebo bych se s nimi rovnou pohádal.

Takže pokud za levici budeme považovat politický program směřující k vyrovnávání neopodstatněných sociálních rozdílů, pak ano - jsem levičák. Ale to je tak asi všechno. To, co se dnes prohlašuje a považuje za "liberální levici", tj. "Vítači", "Sluníčkáři" a "Pražská kavárna", kteří svou "levicovost" vyjadřují vítáním ekonomických migrantů z muslimských zemí, podporou a propagací nejrůznějších (pro mě někdy až nepředstavitelných) sexuálních úchylek, je pro mě dnes "nepřítel č. 1". Stejně jako se považuju za výrazně "zeleného", ale tvrdě odsuzuju "úsporné" žárovky, nevzhledné větrníky, spalování biomasy nebo povinných biosložek v jinak fosilních palivech.

Co se týče vztahu k minulému režimu, rozhodně jsem mu aktivně nesloužil a dokonce jsem od něj párkrát utržil citelnou facku. Do pozice "anti-antikomunisty" mě dotlačila až životní zkušenost z posledního čtvrtstoletí. Rozdíl mezi mnou a Radkou je tedy v tom, že ona byla vždy (tedy za komunistů i teď) výrazně prorežimní (protože je to výhodné), a já v podstatě v obou režimech kritický, což je v obou případech naopak dost nevýhodné. Takže bych poprosil: Nesrovnávat nesrovnatelné. Já jsem se tím "levičákem" stal až po Listopadu.

A poslední věc: Je možné, že v době, kdy jsem přispíval do diskuse NaKole.cz, byly některé mé příspěvky možná provokativní, ale rozhodně jsem neaplikoval to, co Radka, tj. že bych někam hodil "bombu" a pak se stáhl a pásl se na tom, jaký rozruch to vyvolá. Naopak jsem se toho případného "rozruchu" vždy aktivně účastnil. A hlavně mě upřímně udivuje, že moje osoba je na NaKole stále ještě předmětem zájmu. To, že se tam občas na chvíli vrátím (samozřejmě pod jiným nickem, protože ty původní mi jsou důsledně mazány), je dáno jen tím, že se o mně nepěkně mluví a já v určité fázi už cítím potřebu se bránit.

05.01.2018
• já  |  05.01.2018 08:55:05  |  IP: 212.83.---.---
Milý Zdeňku, pokud jsi vše dobře sledoval tak by ti zajisté neuniklo, že medvěd je horší rudá prdel a v jeho příspěvcích najdeš stejný manipulátorský hejty až si občas říkám, že to nemůže mít v hlavě v pořádku. Takovej ten výkřik do tmy a pak se běží schovat. Jinak o Raduně si taky myslím svý , no nic du makat čus bando.Nový vzkaz
nick  
text
 
 
644+3dva  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist