Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 16.01.2020 12:29:36 

MEDVĚDOVY OSOBNÍ STRÁNKY

Českým válečným štváčům
Všem českým válečným štváčům, zakomplexovaným řiťolezcům
a podporovatelům fašismu ...
 

To, co se děje na Ukrajině, nemá obdoby v odezvě českých politiků, veřejně činných osob a dalších, kteří se domnívají, že lze i nadále tolerovat zvrácené praktiky Západu v rozvracení svobodných států.

Domníváte se vy Zaorálci, Bursíci, Schwarzenbergové, Kalousci a vám podobní, že to svinstvo, které bylo na Ukrajině rozehráno, ukecáte tím, že budete neustále plivat a nadávat na Rusko, že budete z Ruska dělat agresora bez ohledu na realitu a veřejně dostupné informace?

Vy, kteří jste během 25 let dokázali naši zemi tragicky zadlužit a ekonomicky i morálně rozvrátit, a zotročit tím obrovské množství našich občanů, máte tu drzost hovořit o demokracii, o právu národů na sebeurčení?

Na Ukrajině vámi podporované síly vypustily z láhve džina fašismu a nacismu - tento je již v pučistické vládě, kterou jste legitimizovali - bez ohledu na přání Ukrajinců, bez ohledu na přání dalších národností, které na Ukrajině žijí. EU připravila pro Ukrajinu ekonomicky likvidační dohodu, a když ji Janukovyč nepodepsal, rozpoutali jste hotové peklo, bez ohledu na to, že jen chtěl, aby ekonomický dopad na jeho zem byl rozložen na delší časové období. I toto zamlčujete, jako byste zrovna vy měli právo diktovat druhým národům, jak mají žít.

Můžete řvát sebevíc, vinu za tento konflikt ze sebe nesmyjete. Plivete na Rusko, na ruský národ, díky jehož obětem ve 2. světové válce jsme zde my, naši rodiče, naše děti, naše budoucnost. Za rok 1968 jste schopni Rusko nenávidět až za hrob a k našim "přátelům" na Západě, kteří nás již nekolikrát zaprodali - nejen v roce 1938, ale i v 1968 - se lísáte a lezete jim do konečníku, hrbíte svůj lokajský hřbet a domníváte se, že další národ se musí před zvůlí a pokrytectvím Západu hrbit úplně stejně jako vy. Irák, Afghánistán, Libye, Sýrie, nyní Ukrajina... Kolik ještě zemí bude muset být rozvráceno a zničeno, než vám dojde, na jaké straně vlastně stojíte, koho podporujete?

Ve své stupidní nenávisti vůči všemu ruskému se neváháte spojit ani s fašismem a nacismem, jen abyste ukojili svoji zvrácenost? Je mi za vás hanba.

Na Ukrajině nebude klid, dokud EU a USA nezačnou realisticky jednat, neuznají svoji chybu v rozvrácení Ukrajiny a nepožádají Rusko o spolupráci nad dohodou na společném postupu. Ukrajinci si o sobě musí rozhodnout sami ve svobodných volbách. Svobodné volby ale nebudou, dokud budou zemi ovládat ozbrojení fašisté a nacisté, které jste legalizovali v pučistické vládě. Někdo je musí odzbrojit, musí vzniknout vláda národního porozumění, která dovede zemi do voleb. Můžete řvát jako pominutí, ale bez toho, co jsem napsal, se situace jedině dál vyostří, protože jedině smyslů zbavený a šílený člověk si může myslet, že fašistická vláda, vzniklá v důsledku krvavého puče, dovede jakoukoliv zemi do svobodných voleb.

Nejde jen o politiku, jde i o ekonomickou budoucnost Ukrajiny. Ekonomicky obnovit Ukrajinu bez Ruska také nepůjde, ať se vám to líbí nebo ne. V Rusku mají ukrajinské firmy odbyt, mají s Ruskem propojenou infrastrukturu a jistě rádi dodají vše, co vy svým tupým řeven v obchodě s Ruskem nyní likvidujete.

Vy jste schopni díky svému pokrytectví vehnat svět do války, jen abyste nemuseli přiznat, že ten bordel po vás, co jste nadrobili na Ukrajině, bez Ruska do pořádku nedáte.

Rád bych věřil, že náš národ konečně procitne, že si dokáže zjistit pravdivé informace, které v našich oficiálních sdělovacích prostředcích nemá možnost získat nejen o Ukrajině, ale ani o jiných výsledcích pokrytectví Západu, o akcích, které vy podporujete a svým tupým pokrytectvím legalizujete, a konečně vás při volbách vyžene z Parlamentu, abyste již nemohli národu takto škodit.

Přeji vám, abyste si užili to ponížení, kterého se vám dostane v momentě, kdy se Západ s Ruskem dohodne, jak jsem výše napsal. Že se dohodne, je nad slunce jasnější. Za blbce zde zůstanete vy a dobře vám tak. Smutné je, že to ponížení se dotkne celého našeho národa - díky vám. Mohli jsme v tomto konfliktu, o který ukrajinský stejně jako ruský národ jistě nestál,  vystupovat v roli usmiřitele, mohli jsme aktivně jednat o skutečném dodržování mezinárodního práva na všech stranách, mohli jsme být zprostředkovatelem míru a spolupráce mezi národy. To už ale nejsme a nebudeme. Díky vašemu pokrytectví.

Vy, co k tomu všemu jen mlčíte, nedivte se, když se vás zítra nebude již nikdo na nic ptát.  

TOPlist